پاراگلایدر-هارنس های macPara

انتخاب MAC مهار PARA 

انتخاب به خوبی نصب شده هدف ساخته شده برای مهار افزایش مهارت های پرواز خود را صرف نظر از سطح تجربه کنید. 
تمام کنترل PARA MAC کاملا با مواد با کیفیت بالا و ارائه عملکرد در سطح جهانی گردد. هر دسته همراه با ویژگی های عملی و طراحی ثابت شده است که سال های بسیاری از پرواز امن پشتیبانی را برای شما برای لذت بردن.

راک - طراحی افسانه ای 

ساخته شده با آرماتور اضافی و اضافه ایمنی، مهار راک مناسب برای خلبانان تازه کار و مدارس چتربازی که نیاز به سنگ جامد مهار انجام است.

ROCK

Manix - از سفرتان لذت ببرید 

Manix نور، بزرگ، ایرودینامیک کاهش مهار ABS مناسب برای خلبانان متوسط ​​و با تجربه است.تقویت پلاستیکی ویژه همراه با خالی برگشت و تسمه شانه ایده آل برای نشستن آرام در پرواز است. منطقه بازگشت از "تنفس" پارچه ساخته شده و به حداقل می رساند عرق کردن. این باعث می شود Manix مهار بی نظیر برای راحتی خلبان در طول پروازهای طولانی.

Manix

سبک سری - "جدید" همه در یک 

مهار سبک سری فوق العاده نور مهار برگشت پذیر راحت با ساخته شده در کیسه هوا است. این مهار مناسب برای همه خلبانان به دنبال وزن منحصر به فرد نور "همه در یک" مهار است.

Levity

XCL - صحرایی کارشناسی ارشد 

کامل از ویژگی های و راحتی، مهار XCL خواهد خلبانان که می خواهند بهره وری بیشتر با عملکرد طراحی محور را جذب کند. راحتی حتی پس از ساعت های طولانی از پرواز صلیب کشور تضمین شده است.

XCL

سوار - بیان آزاد 

سوار یک تسمه ریز تنظیم شده برای ارائه عالی بازخورد از پاراگلایدر و آن را برای آزاد پرواز یا خلبان که می خواهند یک موقعیت نشسته تر ایده آل است.

Rider

هاوایی - مسابقه عملکرد پروفرما 

دیدار با رقابت با مهار هاوایی. این یک مهار غلاف و راحت برای خلبانان رقابت و برای خلبانان به دنبال بسته عملکرد ساده با آسایش است.

Hawaii

BzZone - نرم افزار پشت سر هم 

BzZone مهار خلبان بسیار محبوب با صفحه صندلی گسترده ای را برای بیشترین راحتی با پروازهای XC طولانی است.

BzZone

مسافری - تاندوم 

مسافر می آید از ویژگی های طرح مردمی از مهار گویا و مناسب برای طیف گسترده ای از مسافران پشت سر هم است.

Passenger

گردابی نور  - پیاده و پرواز 

نور ادی برای طراحی "پیاده روی و پرواز" معتادان کوهنوردی که نیاز به وزن مهار نور دو پا برای اضافه کردن به ماجراهای خود.

LightEddy

حشره دار - سرعت آدرنالین پرواز 

مهار حشره دار یک هدف ساخته شده است سرعت مهار پرواز است که قدرت و ویژگی در تمام مکان های مناسب ساخت آن آسان به پرواز تمرکز است. مهار برگشت پذیر با طراحی دو پا.

Buggy

گردابی آماده ؟ 

"آماده ادی؟" دو پا مهار پشت سر هم سبک و راحت در جیب ذخیره یکپارچه شده است. "آماده ادی؟" مورد نیاز خلبانان پشت سر هم حرفه ای `دیدار خواهد کرد.

ReadyEddy

/ 0 نظر / 49 بازدید