برگزاری اولین همایش بزرگ ورزش های هوایی کشور

رئیس انجمن ورزش های هوایی کشور خبر داد

به گزارش خبرنگار بولتن : سومین نشست انجمن ورزشهای هوایی کشور با حضور سردار سلیم آبادی رئیس این انجمن یکشنبه 20 آذز ماه با معرفی اعضای هیئت رئیسه در محل اصلی انجمن واقع در مجموعه ورزشی آزادی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش های هوایی سردار احمد سلیم آبادی ضمن عرض خیر مقدم به اعضای انجمن به تشریح سیاست های راهبردی انجمن در جهت گسترش و توسعه این ورزش پرداخت و از برگزاری اولین همایش بزرگ ورزش های هوایی کشور در تاریخ 5 بهمن 1390 خبرداد.
وی گفت در این همایش سیاست های راهبردی انجمن و برنامه های بلند میان و کوتاه مدت آن در سال های بعد با هدف توسعه همه جانبه این ورزش و ورزش های مرتبط با آن به ویژه در بخش زیرساخت ها تدوین و اعلام خواهد شد.
به گفته وی تدوین افق های جدید توسعه ورزش های هوایی به ویژه در حوزه جوانان و نوجوانان همواره مورد نظر انجمن هوایی در کشور است.

 پاراگلایدر

در ادامه این نشست ، کمیته های مختلف اجرایی اولین همایش بزرگ ورزش های هوایی از عملکرد خود گزارش هایی در راستای اهداف ترسیم شده و ماموریتهای محوله ، ارائه کردند سپس مسئولین بخش های مرتبط در خصوص مصوبات قبلی گزارشات خود را اعلام کردند.

 درخواست از کشورهای دیگر:
 در این نشست باتوجه به درخواست های مکرر از کشورهای مختلف برای انجام پروازهای تخصصی و پیگیری حضور در مجامع بین المللی تصمیمات و برنامه های اجرایی طرح و بررسی شد.
 هیات رئیسه جدید انجمن ورزشهای هوایی کشور:

سردار سلیم آبادی در این نشست طی احکامی جداگانه ایی آقایان حسن سعیدی . حسن باقری جعفر انصاری ایوب علیپور مهدی اردیخانی و هاشم اسدزاده  را به عنوان اعضای هیئت رئیسه جدید انجمن به مدت یکسال منصوب کرد

/ 0 نظر / 33 بازدید