اخبار این هفته ی پاراگلایدرنمونه سوالات آزمون پاراگلایدر 1- حد نصاب نمره ی قبولی در آزمون کتبی شما چه میزانی است و در صورت عدم احراز حد نصاب نمره باید چه رفتاری با شما صورت گیرد؟ 2- پاراگلایدر را از نظر لغوی تعریف نمایید. 3- پاراگلایدر از نظر وزن در کدام تقسیم بندی قرار میگیرد؟ . . . paraglidering movies learning dvd  کاملترین دی وی دی و سی دی آموزشی پاراگلایدر 2+1
گالری عکس های پاراگلایدر +معرفی شرکت های تولید کننده ی بال پاراگلایدر + مقالات و جزوات کامل آموزشی در یک سی دی - به همراه 2 دی وی دی فیلم های آموزشی پاراگلایدر به زبان اصلی و همینطور فیلم های پاراگلایدر ایران -و هر آنچه از پاراگلایدر می خواهید در این پک وجود دارد - قیمت این پک آموزشی برابر است با 350.000 ریال
parapink5 alexa پاراپینک بالاترین رتبه ی الکسا در بین وبسایت های پاراگلایدر در ایران-رکوردزنی در عرض کمتر از 2 ماه و نیم با رتبه ی 24000 کشوری رسید-پاراپینک هفتمین وبسایت این گروه آموزشی که از برج 6 راه اندازی شده در عرض دوماه به بالاترین رتبه ی وبسایت های پاراگلایدر ایران رسیده . .  .-وبسایت پاراپینک - کاملترین منبع اطلاعاتی-گالری- خبری و . . پاراگلایدر در ایران می باشد- و در این وبسایت برای تمام سوال هایتان جوابی پیدا خواهید کرد مصاحبه با قهرمان پاراگلایدر دنیا سؤال : اگر امکان دارد خودتان را به بینندگان و شنوندگان عزیز معرفی کنید جواب :26 سالمه  و متولد و ساکن کشور سوئیس هستم . و تاریخ  شروع پرواز من دقیقاً از تاریخ1998/May/24 بوده است.سؤال : چه مقام هایی تا بحال کسب کرده اید؟ آیا قهرمانی جهان دارید ؟ جواب : پارسال در ( PWC Overall ) مقام سوم رو کسب کردم . در مسابقات قهرمانی ایتالیا مقام اول رو بدست آوردم  و در مسابقات Pre PWC هم اول شدم .
 در مسابقات PWC در Serbia 
p5movie free download serial turky gemonlineکاملترین وبسایت دانلود سریال ترکی شبکه ی جم
در این وبسایت تمام سریال های شبکه های خارجی را 10 قسمت جلوتر به صورت کاملا رایگان با سرعت بالای دانلود و همینطور آپلودرها و حجم های مختلف قرار دارد- و می توانید از امکانات این وبسایت به صورت کاملا رایگان استفاده کنید- برای اولین بار در ایران - بدون ثبت نام و بدون خرید اکانت - می توانید بدون دیدن تلویزیون تمام سریال ها را دنبال کنید . . .
TOPcourse- iranian مجله ی خودرو
کاملترین و به روز ترین منبع اطلاعاتی خودرو - راه اندازی شد- گرانقیمت ترین خودروهای جهان - پرسرعت ترین خودروهای جهان -جدیدترین تولیدات خودرو در جهان و . .
تام کروز بازیگر افسانه ای در مسابقه ی رالی  گرانترین خودرو در جهان ساخته شده
 از طلا، پلاتین و الماس در امارات متحده عربی به فروش خواهد رفت . . .

 

/ 0 نظر / 47 بازدید