پرواز تفریحی پاراگلایدر امام زاده هاشم

 
 
 


رزرو پرواز تفریحی پاراگلایدر

انتخاب محل پرواز تفریحی با رزرو کننده ی بلیط می باشد.
سایت های پروازی انتخابی پس از صدور بلیط : 
آبسرد دماوند انتهای همت - وردآورد سایت کرج - نبوت سایت شهران - تعطیل می باشد 
هزینه پرواز تفریحی با پاراگلایدر برای هر نفر 
مبلغ 1.500.000 ریال می باشد
هزینه ی رزرو پرواز تفریحی با پاراگلایدر برای هر نفر 
مبلغ 400.000 ریال می باشد
ایمیل + شماره ی تماس + شماره پیگیری مبلغ واریزی + تعداد نفرات 
می بایستی به شماره های زیر اس ام اس شود 
09012362010 09012362011 
پس از ساعتی ایمیل خود را چک کرده و کارت رزروی خود را دریافت کرده و پرینت کنید و روز پرواز به همراه داشته باشید
کارت رزرو برای شما صادر خواهد شد به همراه نام و مشخصات خلبان و تخفیف اینترنتی که به شما تعلق خواهد گرفت
شماره های تماس جهت رزرو پرواز های تفریحی : 
09122061238 09022061238 09365995390

پرواز تفریحی پاراگلایدر پرواز تفریحی پاراگلایدر پرواز تفریحی پاراگلایدرپرواز تفریحی پاراگلایدر پرواز تفریحی پاراگلایدر پرواز تفریحی پاراگلایدر

 

اخبار مهرماه 91

چرا : نیروی انتظامی و مراکز مسئول پرواز در سایت شهران را متوقف کرده اند؟

یک: متاسفانه حضور پرنده هایی که بعد از مدتی پرواز و تجربه بظاهر مناسب ادعای مربی گری کرده و بدون مجوز مربی گری جذب شاگرد کرده و هیچکس هم مسئولیت حوادث پیش آمده را بر عهده نمی گیرد.
دوم:پرواز تفریحی خانمها توسط بعضی از پرنده های آقا بدون مجوز و بدون رعایت مسائل شرعی و قانونی باعث اعتراض نیروی انتظامی در منطقه شده است.
سوم: حضور پرنده های خانم و آقا در سایت شهران و عدم رعایت مسائل شرعی و قانونی از جمله نداشتن حجاب و .... موجب اعتراض بر حق نیروی انتظامی شده است .
متاسفانه بخاطر عده ای که بواقع پرواز نه برای عشقش و بیشتر به خاطر خودنمایی های نفسانی صورت می گیرد باعث شده است تعداد زیادی از پرنده های خوب کشور از سایت اصلی شهر تهران محروم شوند و با توجه به بازدیدی که خود حقیر از سایت امام زاده هاشم داشتم بعید نیست مسئولین  حرم امام زاده هاشم با اعتراض به رفتارهای غیراخلاقی و عدم پوشش مناسب خانمهای شاگرد و پرنده ها جلوی پرواز پرنده ها را در سایت امام زاده هاشم هم بگیرند اینجاست که باید بگوییم از ماست که بر ماست یعنی عملکرد نامناسب خود ما باعث اینگونه برخوردها شده است و باز هم متاسفانه عملکرد بسیار ضعیف انجمن ورزشهای هوایی کشور که فکر می کردیم با تغییر در مدیریت باعث شکوفایی این ورزش شود مزید بر علت شده است .

وظیفه  انجمن ورزش های هوایی کشور در قبال سایت شهران

در حال حاضر پروازهایی هم که در سایت شهران صورت می گیرد کاملا غیرقانونی و بعضا از راههای نامناسب صورت می گیرد و هر لحظه امکان وقوع حادثه ای متصور است و در این رابطه سردار سلیم آبادی می بایست مشکل این منطقه را با تفاهم با نیروی انتظامی حل کرده و در صورت لزوم با برخورد قاطع با پرنده های متخلف و درخواست برای اصلاح وضعیتشان و یا در صورت عدم رعایت مسائل شرعی و قانونی می بایست از حضور این تعداد اندک بخاطر اکثریت مطلق پرنده های خوب در سایت جلوگیری کنند  و از فعالیت مربی های غیر مجوز در سایت های تهران جلوگیری کنند تا شاهد عادی شدن شرایط پرواز برای همه پرنده ها باشیم .

 تقاضای دوستانه ما از خلبانان و هنرجویان پاراگلایدر

در پایان از همه عزیزان پرنده درخواست می کنم به قوانین جمهوری اسلامی و ارزشهای اخلاقی مردم ایران احترام گذاشته و کاری نکنند از این ورزش  زیبا و هیجان انگیز در بین مردم به بدی یاد شود.

/ 1 نظر / 52 بازدید
سپهر

با سلام و احترام فراوان. با نظر شما مخالف هستم. اگر مجلس قانونی غیر انسانی یا غیر اخلاقی تصویب کرد آیا باید کلاً مجلس را تعطیل نمود ؟ اگر فردی با چاقوی جراحی آدم کشت باید در بیمارستان را تخته کرد ؟ مثالی در مورد چنین برخوردهایی وجود دارد که با غذرخواهی بیان میکنم : "خر وامانده منتظر چُش است" داستان تخلف نیست ، داستان بهانه رخ دادن هرگونه تخلفی است.